Tai Bent rezidencija Druskininkuose: kas ir kada čia vyksta (papildyta)

2023-12-11

Kalėdų Senelio rezidencija Druskininkų „Snow Arenoje“ – ypatinga šių metų naujiena, dėl kurios nuo šiol tikrai Druskininkus galima drąsiai tituluoti Lietuvos žiemos ir Kalėdų sostine. Joje laukiami visi – ir maži, ir dideli. Kasdien rezidencijoje galima sutikti dar nematytus ir jau pažįstamus elfus, aplankti stebuklingą Senelio namelį, pamatyti, kaip tvarkingai Rudolfas įsirengė savo gardelį, o gal pavyks susitikt ir su pačiu Kalėdų Seneliu – žinoma, jei jis tuo metu kartu su Rudolfu stebuklingomis dangaus rogėmis nebus išlėkęs tvarkyti iki kalėdinių ir pokalėdinių stebuklingų dienos darbų.

Arenoje vyks mugė, garuos žolynų arbata, dūzgs kūrybingos ir tvarios elfų dirbtuvės, vyks ypatingi koncertai ir dar neregėtos pramogos!

Foto Vaidos Merkevičiūtės-Razmislavičės

Kalėdų Senelio rezidencijoje numatyta labai intensyvi šventinė programa, kuri bus atnaujinama kiekvieną savaitę. Darbo dienomis rezidencijoje vyksta mažesnės apimties renginiai, o savaitgaliais – koncertai ir spektakliai.

Rezidencija iki pat atsisveikinimo sausio  6-ąją veiks „Snow Arenos“ darbo laiku. Visi individualūs renginiai Kalėdų Senelio rezidencijoje – nemokami!

Renginių rezidencijoje programa: spauskite ČIA arba Facebook puslapyje, spauskite ČIA.