Šviečiančių moliūgų vakarai Druskininkuose

Jau ketvirtą rudenį kviečiame visus – bendruomenes, mokyklas, darželius, namo ar laiptinės kaimynus, mamas, tėčius ir vaikus, draugus, darbo kolektyvus – imtis žaismingos kūrybos ir sukurti šviečiančių moliūgų šventę!

Laisvą vakarą atsiduokite kūrybai, skaptuokite, dekoruokite, dažykite, kurkite iš moliūgų istoriją ar pasaką arba tiesiog įdomiai dekoruokite atskirą moliūgą ir nustebinkite!

Juk rinksime Moliūgų karalių!

Moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės

Jei neišmanote, nuo ko pradėti arba trūksta įgūdžių, o norisi sukurti įspūdingą moliūgą, kuris papuoštų Jūsų namus arba būtų eksponuojamas parke, kviečiame kreiptis į profesionalus.

Floristė Rūta Kazakevičienė spalio 22 d. 16 val. kviečia į moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuves, kur pamokys išskaptuoti ar dekoruoti moliūgą. Ji sako, kad tereikia išlaisvinti fantaziją, smagios kompanijos ir, žinoma, tinkamų įrankių.

Dirbtuvės vyks Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“, kur tuo pačiu galėsite apžiūrėti parodą, įsigyti rankų darbo suvenyrų, aplankyti net 9 skirtingų menininkų dirbtuves.

Dirbtuvių kaina: turintiems savo moliūgą – 5 Eur, neturintiems moliūgo – 6-8 Eur (priklausomai nuo moliūgo dydžio).

Visus reikalingus įrankius, papildomus dekoro elementus rasite dirbtuvėje.

Į dirbtuves registruokitės iš anksto mob. 8 611 56015 arba FB

Jei planuojate eksponuoti savo moliūgus, prašome užsiregistruoti iš anksto: https://forms.gle/T6BNxkqNDanZygNf6

Išskaptuotus šviečiančius moliūgus priimsime spalio 22 d. (penktadienį) nuo 11 iki 15 val. Druskininkų kultūros centre (Vilniaus al. 24) arba tiesiai prie Muzikinio fontano, kur pagelbėsime juos apgyvendinti ekspozicijos erdvėje.

Nepamirškite atnešti papildomų žvakučių, kuriomis pakeisime jau sudegusias.

Tai šventė, kurią kuriame visi kartu! Jūsų sukurti žibintai nušvies Druskininkų sutemas ir sukurs šventinę nuotaiką druskininkiečiams ir kurorto svečiams.

Daugiau informacijos: el. p. komunikacija@druskininkukulturoscentras.lt ar tel. (8-313) 531 22.