Čia, originalios architektūros namelyje, apsuptame mišku, įsikūręs Druskininkų miško muziejus „Girios aidas“. Įdomus savo ekspozicija, kurioje galima išvysti Lietuvos gyvūnų ir paukščių iškamšas, patrauklus pasivaikščiojimo taku, kurį puošia garsių tautodailininkų sukurti dekoratyvūs medžio drožiniai. Ir slepiantis dar vieną neįtikėtiną laisvės kelio istoriją.
Kai visa Lietuva gyveno persitvarkymo sąjūdžio nuotaikomis, druskininkiečiai taip pat neliko nuošalyje. Pirmasis Sąjūdžio iniciatyvinės grupės steigiamasis susirinkimas surengtas beveik slapčiomis. Organizatoriai telefonu buvo įspėti, kad į susirinkimą gali atvykti tuometis milicijos viršininkas, todėl nutarta nerizikuoti ir pakeisti susirinkimo vietą. Svarbius Druskininkams sprendimus iniciatyvinė grupė priėmė kurorto pušų apsuptyje, o steigiamojo susirinkimo nutarimai užtvirtinti dokumente, kuris šiandien jau yra istorijos dalis.
Pirmas posėdis užtruko daugiau kaip 2 valandas, jame nutarta 1988 m. rugpjūčio 25 d. šioje vietoje, „Girios aido“ teritorijoje, surengti mitingą. Persitvarkymo sąjūdžio vardu buvo kreiptasi į Druskininkų vykdomąjį komitetą leidimo ir po savaitės leidimas buvo suteiktas. Prasidėjo įtempti paruošiamieji darbai, reikėjo surinkti žmones, kurie prižiūrėtų tvarką mitingo metu, parengti pasisakančiųjų sąrašą. Mitinge, kurį vedė Algirdas Valavičius, muziejaus „Girios aidas“ įkūrėjas, dalyvavo gausus būrys svečių: kalbėjo Kornelijus Platelis, Kęstutis Bieliukas, Vytautas Janonis, Vytautas Valentukevičius, Gintaras Žilys, Zenonas Streikus, Vytautas Vyšniauskas, kunigas Pranas Perlaitis. Tylos minute buvo pagerbtos okupacijos aukos, prisimintas Ribentropo–Molotovo paktas, aptartos visuomenės kultūros ir ekologijos problemos.
Nuotraukos liudija, kad tądien jame dalyvavo beveik visas miestelis, emociškai susitelkęs ir vieningas. Mitingas prie „Girios aido“ – svarbi Druskininkų istorijos ir kelio Nepriklausomybės link dalis.