Tarptautiniame šokių festivalyje – „OPUS“ šokėjų pasirodymas

Šiuolaikinio šokio studijos „OPUS” merginos pavasarį pasitiko tarptautiniame šokių festivalyje „Travelling festival“, kuris šįmet kovo 23-25 d. vyko Krokuvoje. Festivalyje dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos atstovai.

Anot merginų, tai buvo nuostabiai praleistas laikas, kupinas įspūdžių, gerų emocijų, gražių pasirodymų bei nuostabių Krokuvos vaizdų.

Šiuolaikinio šokio studija “Opus” Druskininkų kultūros centre gyvuoja nuo 2005 m. Per tą laiką subrandinta ne viena gabių šokėjų karta, jaunų merginų išraiškingus šokius visuomet galima pamatyti miesto renginiuose. Studijos šokėjos skynė pirmųjų, antrųjų vietų laurus įvairiuose festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose festivaliuose ir konkursuose Lenkijoje, Latvijoje, Čekijoje ir kt. Studijoje vykdoma meninė ir edukacinė veikla, vyksta judesio plastikos treniruotės, pirmiausia šokėjos mokomos klasikinio šokio pagrindų, tada ši judesio išraiška jungiama su modernaus šokio stiliumi. Choreografinėse kompozicijose išraiškinga ir emocinga šokėjų kūno kalba perduodamos mintys, jausmai ir emocijos.  Studijos vadovė – Jolita Kielienė.