Sakralinės muzikos vakaras Druskininkų bažnyčioje

Artėjantį savaitgalį – dar vienas ypatingas XXI tarptautinio menų festivalio „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu“ koncertas Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje.

Į sakralinės muzikos vakarą kviečia garsi operos solistė Rasa Juzukonytė (sopranas), koncertuosianti kartu su Migle Sakavičiūte (arfa) ir Mariumi Sakavičiumi (violončelė).

Išskirtinė atlikėjos R. Juzukonytės koncertinės veiklos dalis – per daugelį metų sukauptas ir atliekamas gausus ir vertingas sakralinės muzikos repertuaras. Pati dainininkė yra giedojusi daugiau kaip pusšimtyje Lietuvos, o taip pat JAV, Australijos lietuvių, bažnyčių.

VAKARO PROGRAMA

🎶 M. K. Čiurlionis. Preliudas e-moll
🎶 B. Dvarionas. „Elegia canzonetta“
🎶 B. Dvarionas. „Žvaigždutė“
🎶 G. Verdi. Dezdemonos malda iš operos „Otelas“
🎶 J. S. Bach. „Arioso“
🎶 J. Massenet. „Meditacija“
🎶 M. Lorenc. „Ave Maria“
🎶 N. Zardo. „Angele mano“
🎶 G. Caccini. „Ave Maria“

APIE ATLIKĖJUS

RASA JUZUKONYTĖ dainavimo mokėsi LMTA, stažavosi pas prof. V. Noreiką, prof. I. Milkevičiūtę, prof. R. Maciūtę. Dainavimo techniką, interpretaciją tobulino pas žymius užsienio dainavimo meistrus.
Yra šalies jaunųjų dainininkų konkurso laureatė, dviejų tarptautinių dainavimo konkursų diplomantė. 1994 m. debiutavo Lietuvos nacionaliniame Operos ir baleto teatre, kur atliko daugybę vaidmenų.

MIGLĖ KRISTINA SAKAVIČIŪTĖ baigė arfos specialybę Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, mokytojos V. Grencevičiūtės klasėje. Vėliau baigė atlikimo meno bakalauro studijas LMTA, lekt. Joanos Daunytės klasėje. Miglė yra įvairių nacionalinių ir tarptautinių meistriškumo kursų, konkursų dalyvė bei laureatė. Grojusi įvairiuose ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose orkestruose, taip pat atlikusi muziką kaip solistė bei įvairių kamerinių ansamblių sudėtyse.

MARIUS DOMINYKAS SAKAVIČIUS baigė violončelės specialybę Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, mokytojo R. Armono klasėje. Taip pat baigė bakalauro ir magistro atlikimo meno (violončelės) studijas VDU Muzikos Akademijoje, doc. R. Kalnėnaitės klasėje. Jis yra įvairių respublikinių ir tarptautinių meistriškumo kursų, konkursų dalyvis bei laureatas, kaip solistas grojęs su įvairiais orkestrais, priklauso fortepijoniniam trio „Vytautas Magnus trio“, aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose bendradarbiaudamas su šiuolaikinio šokio atlikėjų ir kūrėjų komanda „Šeiko šokio teatras“.

Koncertas nemokamas

Daugiau festivalio renginių ČIA.
Daugiau renginių Druskininkuose ČIA.