Kultūros sostinės vėliavą Druskininkai neš ambicingai

2025-10-26

2025-aisias Druskininkai švęs M. K. Čiurlionio 150-ąsias gimimo metines ir neš Lietuvos kultūros sostinės vėliavą.

Laiko dar turime, tačiau kartelę renginių kokybei keliame labai aukštai, todėl subūrėme darbo grupę, kurioje – mūsų specialistai ir patirtį tokių renginių organizavime turintys ekspertai iš kitų miestų.

Šią savaitę turėjome pirmąjį posėdį tam, kad detaliai sudėliotume programą ir išskirtines jos išpildymo idėjas, rastume netradicinius sprendimus ir dar niekur nematytas išraiškos formas, kad ir druskininkiečiai, ir kurorto svečiai Druskininkus ir M. K. Čiurlionį atrastų iš naujo.

„Čiurlionio paliesti“ – tokia pagrindinė mūsų tema, tačiau renginių spektras ir tematika bus kur kas platesnė. Norime perkelti kultūrinį gyvenimą į netikėčiausias erdves.

Teikdami paraišką tapti Lietuvos kultūros sostine, jau numatėme, kad tais metais turėsime beveik 50 renginių, pagal savo apimančias pačias įvairiausias meno rūšis.

Tačiau programą pildysime ir labai laukiame bendruomenės, užsienio lietuvių ir visų aktyvių žmonių įsitraukimo, iniciatyvų bei pasiūlymų dėl renginių, jų vietų, pobūdžio. O galbūt norite organizuoti koncertą, parodą, edukacijas? Tai puiki galimybė prisidėti. Savo idėjas ir pasiūlymus siųskite el.paštu info@druskininkukulturoscentras.lt, nes Kultūros sostinė ir M. K. Čiurlionis yra mūsų visų.

Taip pat skelbsime logotipo ir vizualinio identiteto sukūrimo konkursą, tad sekite naujienas.

Druskininkų savivaldybės informacija