Atvelykis – mažosios vaikų Velykėlės

Smagu, kai šventės nesibaigia! Ką tik džiaugėmės ir šventėme Velykas, o juk po Velykų dar būna mažosios, arba vaikų Velykėlės.

Tad jei dar nespėjote pamatyti visoje Lietuvoje išgarsėjusios ypatingos Druskininkų  Velykų galerijos, nepraleiskite progos!

O bundančiame Velykų parke vėl galėsite ridenti margučius – tikriausiai žinote, kad  margučių ridenimas simbolizuoja mūsų žemės pabudimą iš žiemos miego? Visą šeimą kviesime žaisti įvairiausius linksmus žaidimus, su pūkuotais ilgaausiais pasidaryti fantastiškai linksmų nuotraukų, o vaikučiai smagiai pravėdins plaučius kvatodami iš klouno Lulu pokštų. Ir, žinoma, būtinai reikia aplankyti smagiausią ir linksmiausią striksių pievelę Pramogų aikštėje:  tikrų tikriausiai zuikiai ir išdykėliai ožiukai lauks jūsų atneštų skanėstų – žaliųjų šakelių, o skaniai užkrimtę, suteiks begalę smagių emocijų ir gerą dozę šypsenų.

Atvelykis – tai laikas, kai reikia ilsėtis, pramogauti, lankyti artimuosius, draugus, bendrauti. Juk jam pasibaigus daugeliui prasideda didieji pavasario darbai.

RENGINIAI DRUSKININKUOSE

Balandžio 14–16 d.
Gydyklų parke prie Muzikinio fontano
*Velykų galerija
*Velykinių dekoracijų parkas
*Balandžio 14 d. 17–18 val.; 19–20 val.; 21–22.00 val. Pūkuotų, draugiškų ilgaausių VEIDRODINIŲ zuikučių pasivaikščiojimai ir Jūsų žaismingos fotosesijos
*Balandžio 15 d. 15 val. Svečiuose – linksmasis Klounas Lulu

Pramogų aikštėje:
*Linksmoji striksių pievelė: paglostyk kiškutį ar ožiuką, pamaitink, pasidžiauk!

RENGINIAI VIEČIŪNUOSE
Prie Viečiūnų bendruomenės centro (Jaunystės g. 17)

*Balandžio 16 d. 15 val. Vaikų Velykėlės „Stebuklingo margučio istorija“: žaisime, kursime, ridensime margučius, ieškosime stebuklingų margučių.
Svečiuose – Amelijos ir Kornelijos mini ūkis: Ponis Takas, Ožkytės Karamelė ir Širdutė, Velykų triušiukai

Daugiau renginių Druskininkuose rasite ČIA .

_____________________________________________________________________

Organizatoriai: Druskininkų kultūros centras, Viečiūnų laisvalaikio salė, Viečiūnų bendruomenė Versmė, Viečiūnų seniūnija 
Partneriai : Viečiūnų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo darželis „Linelis“

Renginiai bus filmuojami, fotografuojami, viešinami