Tegyvuoja Moliūgų karalius 2021!

Priešpaskutinį spalio savaitgalį prie Druskininkų muzikinio fontano vykę Šviečiančių moliūgų vakarai ir vėl sulaukė daugybės žiūrovų aikčiojimų, nuostabos ir pasigėrėjimo šūksnių, prie šiltų, žavingų ir išradingų žibintų iš moliūgų spragsėjo fotoaparatų blykstės, vyko fotosesijos, socialiniai tinklai mirgėjo vaizdo įrašais iš šventės. Šventės, kurią sukūrė talentingos ir kūrybingos druskininkiečių rankos!

Daugiau nei savaitę šviečiančių moliūgų ekspozicijos gerbėjai žymėjo širdelėmis ir patiktukais savo favoritų nuotraukas ir rinko Moliūgų Karalių – gražiausią, įspūdingiausią, įdomiausią moliūgą ar jų kompoziciją. Balsai keliavo netgi iš Anglijos!

Pagaliau rezultatai susumuoti ir išrinktas Moliūgų Karalius su savo karališkąja svita!

Taigi, MOLIŪGŲ KARALIAUS titulas atitenka restorano ETNO DVARAS  moliūgų kompozicijai, kuriai skyrėte daugiausia balsų – net 352!

Trys išskirtiniai moliūgai traukte traukė visų dėmesį kruopščiai atliktu darbu, drožyba ir meniška puošyba. Balta pudra padengti, dekoruoti ypatingu šventiniu makiažu  ir padabinti gėlių vainikais restorano „Etno dvaras“ moliūgai dieną sekė Japonijos menininkių – geišų istoriją, o vakare jų gilios akys įgaudavo magišką,  nežemišką švytėjimą ir įgydavo išminties paukščių – baltųjų pelėdžiukų pavidalą.

Karališkųjų moliūgų svitą labai dailiai papildo ir lopšelio-darželio „Bitutė“ elegantiškas, didžiulėmis akimis, plačiai sparnus išskleidęs DIDYSIS APUOKAS. O ar žinote, kad iš tikrųjų apuokų akys nėra apvalios, o pailgos tarsi vamzdeliai? Dėl tokios akių formos apuokai savo akių negali sukioti. Paprastai gūdžiuose miškuose šalia raganos trobelės gyvenantis šis paukštis šįkart papuošė moliūgų parką ir, surinkęs net 185 balsus, svariai papildė „Bitutės“ patiktukų skaičių.

Įstabią žibintų kolekciją sukūrė ir į pasakų pasaulį, kuriame gerosios jėgos kovoja su piktosiomis, nukėlė lopšelio-darželio „Žibutė“ kompozicija: voratinklius mezgė vorai, sparnus skleidė šikšnosparniai, kniaukė katinai, cypsėjo peliukai, namučius įsirenginėjo mažosios coliukės… Visus šiuos fantastiškus personažus Moliūgų Karalius kviečia į savo karališkąją puotą!

MOLIŪGŲ KARALIAUS ir jo svitos išradingiems kūrėjams keliauja moliūgiškos Druskininkų kultūros centro dovanos!

Širdingai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sukūrusiems nuostabią Šviečiančių moliūgų vakarų šventę! Nugalėjo grožis, kūrybiškumas, puikios emocijos ir bendruomeniškumas. Šiandien užverčiame rudens švenčių knygą ir …. laukiame Kalėdų!