Šviečiančių moliūgų vakarai: kūrybinis džiaugsmas, jaukūs pasivaikščiojimai, fotosesijos ir išskirtiniai patiekalų skoniai

Jau penktą rudenį paskutinį spalio savaitgalį Druskininkų gydyklų parkas prie Muzikinio fontano nušvis mistiškomis švieselėmis, o lengvas vėjelis ir vėl nešios aplinkui neįtikėtinai gardžius šylančių moliūgų kvapus. Čia vyks druskininkiečių ir kurorto svečių pamėgti jaukūs Šviečiančių moliūgų vakarai. Gydyklų parką papuoš įstabios žibintų iš natūralios rudens augmenijos kolekcijos.

Šviečiančių moliūgų parko kūrimas

Tamsus rudens vakaras – pats geriausias laikas pasitelkti kūrybinę fantaziją, pasigaląsti įrankius ir pasidaryti nedidelę šventę. 

Tad kviečiame visus – bendruomenes, mokyklas, darželius ir kitas įstaigas, namo ar laiptinės kaimynus, mamas, tėčius ir vaikus, draugų kompanijas, darbo kolektyvus – imtis žaismingos kūrybos ir sukurti šviečiančių moliūgų šventę Druskininkų gydyklų parke!

Skaptuokite, dekoruokite, dažykite ir kurkite iš moliūgų istoriją su įdomiais herojais – linksmais, žaismingais, mistiškais, draugiškais ar kiek gąsdinančiais. Pamenate pasaką apie pelenę, kur moliūgas virto auksine karieta? O tą žąsiną moliūgą, kur išskrido į dausas? Arba tiesiog dekoruokite atskirą moliūgą, sukurkite spalvingą rudens puokštę ar kompoziciją.

Pažadinkite savo kūrybinę energiją, atsiduokite fantazijoms ir svarbiausia – išlaisvinkite gerąsias emocijas! Nustebinkite – juk bus renkamas Moliūgų karalius!

Atnešti savo moliūgą ar kompoziciją gali kiekvienas. Registruokitės bit.ly/3gfqUEX ir pristatykite savo kūrinį spalio 28 d. (penktadienį) nuo 11 iki 15 val. prie Druskininkų muzikinio fontano, kur Druskininkų kultūros centro darbuotojai pagelbės juos apgyvendinti ekspozicijos erdvėje. Nepamirškite atnešti papildomų žvakučių, kuriomis bus pakeistos jau sudegusios.

Moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės

Jei neišmanote, nuo ko pradėti arba trūksta įgūdžių, o norisi sukurti įspūdingą moliūgą, kuris papuoštų Jūsų namus arba būtų eksponuojamas parke, kviečiame kreiptis į profesionalus.

Spalio 28 d.  nuo 17 val. floristikos studijoje „Natūralistė“ visiems norintiems atidaromos moliūgų skaptavimo ir dekoravimo dirbtuvės. Floristė Rūta Kazakevičienė pamokys išskaptuoti ar dekoruoti moliūgą. Ji sako, kad tereikia išlaisvinti fantaziją, smagios kompanijos ir, žinoma, tinkamų įrankių.

Floristikos studija įsikūrusi Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ (M. K. Čiurlionio g. 27), tad tuo pačiu čia bus galima apžiūrėti neseniai atsidariusią fotografijų parodą „Vasarvidžio Varėna“, grafikos parodą „Laikas“ (Appias Albina) ir skulptūros parodą „Paraleliniai pasauliai“ (Anna Voloshko), įsigyti rankų darbo suvenyrų, aplankyti kitų menininkų dirbtuves.

Dirbtuvių kaina turintiems savo moliūgą – 5 Eur, neturintiems moliūgo – 7–9 Eur (priklausomai nuo moliūgo dydžio). Visus reikalingus įrankius, papildomus dekoro elementus rasite dirbtuvėje.

Į dirbtuves nepamirškite užsiregistruoti iš anksto mob. 8 611 56015 arba FB paskyroje „Natūralistė“.

Pasivaikščioti šviečiančių moliūgų parke, kuris įsikurs Druskininkų gydyklų parke prie Muzikinio fontano, bus galima jau nuo penktadienio (28 d.) vakaro. Čia bus sukurta ir speciali spalvinga instaliacija asmeninėms fotosesijoms.

Oranžinių vakarienių vilionės

Žvakelių sušildyti moliūgai ima gardžiai kvepėti, tad nenuostabu, kad gali sužadinti ir apetitą, ypač  po atpalaiduojančių ir energiją grąžinusių sveikatinimo procedūrų, poilsio ir pasivaikščiojimo parke ar po kitas Druskininkų žaliąsias erdves. Tad neskubėkite namo, nes daugelis miesto kavinių ir restoranų ruošiasi palepinti jus ypatingomis oranžinėmis vakarienėmis – rinkitės ir gardžiuokitės išraiškingų skonių patiekalais iš moliūgų, specialiai paruoštų tik šiam savaitgaliui.

Pačioje Druskininkų širdy – Vilniaus alėjoje įsikūręs išskirtinių skonių restoranas Toli Toli vaišins trinta moliūgų sriuba ir troškiniu su moliūgais.

Po sočių pietų ar vakarienės – metas pasimėgauti šiltu ir kvepiančiu gėrimu. Tad būtinai užsukite į Caffeine Druskininkai (Šv. Jokūbo g. 12).pasigardžiuoti specialiai šiems vakarams paruošta Pumpkin Spice Latte’ kava su moliūgų sirupu ir specialiu prieskonių mišiniu.

O ar esate ragavę moliūgų kukulių su spirgučių padažu? Intriguoja? Tuomet užeikite į kavinę „Senasis Nemunas“ (I. Fonbergo g. 7) ir išbandykite, be to, virtuvės šefai dar žada kepti ir varškės ir moliūgų pyragą! Gardumėlis!

Šviečiančių moliūgų vakarai – tai šventė, kurią kuriame visi kartu, spalvingais ir jaukiais žibintais nušviesdami Druskininkų sutemas ir sukurdami šventinę nuotaiką druskininkiečiams ir kurorto svečiams. Ilsėkitės, skanaukite ir grožėkitės!