Šviečiančių moliūgų vakarai ir oranžinių vakarienių vilionės

Kai šviesūs ir šilti vasaros vakarai užleidžia vietą prieblandai ir vėsai, kai vis dažniau namuose žiebiame jaukias švieseles, teikiančias ramybę ir šilumą, Druskininkų gydyklų parko skverelį prie muzikinio fontano nušviečia smagių ir žaismingų žibintų, sukurtų iš fantastiškos rudeninės daržovės – moliūgų – ugnelės. Jau trečiąkart čia vyko Šviečiančių moliūgų vakarai, traukte traukę išėjusius pasivaikščioti kurorto svečius ir pačius druskininkiečius.

Įstabios žibintų kolekcijos ir pašėlusi nuotaika

Visa Druskininkų bendruomenė – mokyklos, darželiai, prekybos centrai, įstaigos, restoranai, kaimynai, mamos, tėčiai ir vaikai, draugų kompanijos, darbo kolektyvai buvo kviečiami pasitelkti kūrybinę fantaziją, pasigaląsti įrankius ir pasidaryti nedidelę šventę. Juk kurdami, skaptuodami, dekoruodami pažadiname kūrybinę energiją, atsiduodame fantazijoms ir išlaisviname gerąsias emocijas!

Penktadienio vakarą Druskininkų gydyklų parke tarp geltonų klevo lapų įsikūrė žaisminga šviečiančių moliūgų galerija: GRAND SPA LIETUVA juodosios katės, UAB KAUTRA Lynų keltuvas ir autobusas, Eglės sanatorijos moliūgas-milžinas, Snow Arenos slidininkas, Vandens parko AQUA aktyviosios pramogos, UPA Medical SPA baltieji moliūgai, profesinio mokymo centro ŽIRMŪNAI karieta ir kt.

Įstabias žibintų kolekcijas sukūrė ir į pasakų pasaulį, kuriame gerosios jėgos kovoja su piktosiomis, nukėlė lopšelių-darželių ŽIBUTĖ, BITUTĖ, VIEČIŪNŲ progimnazijos, ATGIMIMO mokyklos fantastiški personažai: žvaigždutėm ir širdelėm išpuoštus moliūgus nutūpė bitutės, žavingą šypseną dovanojo kabėmis pasipuošęs linksmuolis, čia skraidė vaiduokliai, kniaukė katinai, voratinklius mezgė vorai. RYTO gimnazijos išdykėliai suposi sūpuoklėse, SAULĖS pagrindinės mokyklos didžiaakiai moliūgai nuo lietaus slėpėsi po klevo lapų skėčiu, išraiškingą šukuoseną demonstravo  centro Dainava šelmis ir apsikabinti pasirengęs Jaunimo užimtumo centro padūkėlis. Druskininkų MAXIMA XX moliūgėliai demonstravo metalo spalvų drabužių kolekcijas,  ažūriniais raštais švietė Savivaldybės administracijos, Leipalingio miestelio bendruomenės, kavinės VIDO malūnas, viešbučio GODA žibintai. Didžiuliame M. K. Čiurlionio meno mokyklos name apsigyveno linksmi žmogeliukai, o štai iš kūrybinių dirbtuvių IDEJA.TAU  atkeliavo tikri Helovino personažai, draugišką moliūgų šeimyną sukūrė GIMINIŲ komanda.

Ir, žinoma, moliūgų drožinėjimo meną išbandė Druskininkų kultūros centro darbuotojai, sukūrę ne mažiau įspūdingas instaliacijas. Daugiausia emocijų sukėlė brangiausiu prekės ženklu pasaulyje papuoštas kultūrinės veiklos vadybininko Donato Lazausko moliūgas. Netikėtomis idėjomis ir raštais nustebino Leipalingio ir Viečiūnų laisvalaikio salių darbuotojų sukurti moliūgai.

Moliūgų karaliaus rinkimai jau prasidėjo

Ir dar viena smagi žinia – jau paskelbti MOLIŪGŲ KARALIAUS rinkimai! Kviečiame rinkti patį gražiausią, įspūdingiausią, įdomiausią, linksmiausią moliūgą, kuriam suteiksime Moliūgų karaliaus titulą!

Ieškokite moliūgų nuotraukų Druskininkų kultūros centro Facebook paskyros nuotraukų galerijoje, rinkitės labiausiai patikusį ir žymėkite širdelėmis tą moliūgo nuotrauką, kuriam atiduodate savo balsą. Balsavimas bus stabdomas lapkričio 3 d. 9 val.

Oranžinių vakarienių vilionės

Po atpalaiduojančių ir energiją grąžinusių sveikatinimo procedūrų, poilsio ir pasivaikščiojimo Šviečiančių moliūgų parke, Druskininkų restoranai kvietė pasimėgauti ORANŽINE VAKARIENE: kepė, virė išraiškingų skonių patiekalus iš moliūgų, specialiai paruoštų TIK šiam savaitgaliui.

Restoranas Velvetti buvo paruošęs rinktinį patiekalų iš moliūgų trejetą: šviežiai spaustų moliūgų ir svarainių kokteilį, šildančią moliūgų-midijų sriubą, iškepė gardų moliūgų pyragą. Beje, moliūgus ekologiškai užaugino restorano darže!

DRUSKININKU KOLONADA restoranas – muzikinis klubas kvietė paskanauti gurmaniškos moliūgų sriubos su kokoso pienu, ryžiais ir krevetėmis, keptos natūralios vištienos krūtinėlės, įdarytos feta sūriu, špinatais su moliūgų daugiaryžiu, keptomis daržovėmis, rūkytos šoninės padažu, o desertui siūlė Crem briule su moliūgais.

Druskininkų vandens parko  restoranas-picerija svečius vaišino karališka, gausią vitaminais vakariene: moliūgų sriuba su baravykais, moliūgų „gnocchi“ su voveraičių padažu,  moliūgų-varškės pyragu.