Šeimadienis Druskininkuose: judrios pramogos, išdaigos, nuotykiai, smagūs potyriai!

Šį šeštadienį šeimos turės galimybę gerai praleisti laiką žalioje Druskininkų  gamtos oazėje, aktyviai pailsėti  ir užpildyti dieną turiningomis veiklomis. Šeimadienis Druskininkuose suplanuotas taip, kad visą dieną kurorto svečiai ir gyventojai galėtų leisti laiką smagiai, bet kartu ir saugiai.  Veiklų atras suaugusieji, na, o judesio ir linksmybių išsiilgusiems vaikams atsivers visos galimybės išsikrauti ir … pasikrauti.

Išjudink kūną ir galvą orientaciniame žaidime

Šeimadienis Druskininkuose – tai  proga linksmai pajudėti, išjudint kūną ir galvą! Nuo pat ankstyvo ryto startuos vis didesnio populiarumo sulaukiančios orientacinės, šįkart skirtos šeimoms.

Galva ant pečių tikrai pasistengė ir šeimoms parengė daugybę staigmenų, tad belieka  suburti šeimos komandą ir kuo greičiausiai užsiregistruoti. O tuomet jau pasipustyti padus ir nert į nuotykių pasaulį!  Žaidimo dalyvių laukia pačios įvairiausios misijos, netikėtos užduotys, azartas ir padidėjęs adrenalino kiekis kraujyje. Svarbiausia, kad unikalus orientacinių formatas –komandos startuoja skirtingu metu, išvengiama susibūrimų ir fizinio kontakto, žaidimo metu kontaktuojama virtualiai –  užtikrina vis dar taip reikalingą saugumą.

Žaidimo pradžia – 10 valandą, tačiau registruodamiesi pasirinksite jums tinkamą laiką. Šeimos komandos registracija čia.

Vaikų siautulys Kakės Makės pramogų arenoje

Ši pramoga vaikams tikrai leis tėvams neskubant išgerti kavos ir suvalgyti desertą netoliese esančioje vienoje ar kitoje kavinėje, pavyzdžiui, restorane-picerijoje AQUA, kuri įsikūrusi visai šalia Pramogų aikštės.

Kakės Makės pramogų arenoje vaikai iki soties galės šokti ir šokinėti, verstis kūlio, kopti į minkštus kalnus ir daug juoktis! Žinoma, tik labai svarbu nenusikąsti liežuvio!

Vaikų beprotiškai mėgstamas pripučiamų batutų kompleksas yra ypač saugus. Uždaros erdvės – vienas įėjimas ir išėjimas užtikrina, kad mažyliai pramogaus be jokių rūpesčių. „Kakės Makės“ pramogų areną sudaro 5 dalys su įvairiomis pripučiamomis kliūtimis. Pamėgti knygelių personažai nepalieka abejingų tiek mažylių, tiek jau ūgtelėjusių vaikų.

Lankytojų laukia Supertėčio, Dantukų fėjos erdvė, Netvarkos nykštuko, Nanaisos ir Mamaisos ir kitos minkštutėlės ir saugios batutų erdvės, kurios suteiks kalną gerų emocijų. O kur dar smagi čiuožykla ir kiti iššūkiai! Tai tikrai puikus sprendimas ieškantiems pramogos, kuri maksimaliai užimtų vaikus, būtų ypač smagi ir saugi visai šeimai. Prireikus pasirūpinti mažyliu saugumu, kartu į žaidimų erdvę gali lipti ir suaugusieji.

Kakės Makės pramogų arena atvers duris 11 valandą ir užvers tik tada, kai vaikams nebeliks jėgų šėlti.

Kūrybinės dirbtuvės MES ŠEIMA

Jei aktyviai pajudėję ir skaniai papietavę norėsite ramesnės veiklos, ieškokite M. K. Čiurlionio g. 27 įsikūrusio Druskininkų amatų centro „Menų kalvė“. Čia dirbantys menininkai parengė ilgiausią kūrybinių edukacijų šeimai sąrašą. Kartu sus vaikais galėsite gaminti  draugystės amuletą, komponuoti augalus, susikurti pieštukinę, nulieti akvarelę, ištapyti šilko skarelę. Ir tai dar ne viskas! Registruokitės mob. 8 671 76108, pasirinkite norimą edukaciją,  kurkite su profesionalais ir mėgaukitės savo darbeliais!

Kūrybinės dirbtuvės MES ŠEIMA kviečia nuo 13 valandos ir lauks jūsų iki 16 valandos. Daugiau informacijos rasite čia.

Rožytės ir Narcizo žaidimų lagaminas

Ir, žinoma, kaipgi tokia šventė staigmenų! Būkite atidūs, nes į Druskininkus atkeliauja ryškūs, spalvoti, visada išdykę ir nenustygstantys mimai Rožytė ir Narcizas. Mimų teatras po kurortą keliaus gamtai draugišku Druskininkai ECO TOURS autobusiuku, o jų stebuklingas lagaminas bus pilnas įdomybių. Šauniuosius mimus sutikti ir kartu pašėlti ar smagiai pakvatoti galite bet kurioje Druskininkų vietoje!

Pamatę smarkiai mojuokite ir stabdykite: Rožytė ir Narcizas moka daugybę žaidimų, šokių, fokusų, linksmų pamokėlių. Kaip pastatyti nematomą sieną, kaip žongliruoti kamuoliukais? Oi, kiek dar smagumų žada linksmieji herojai!

Miklink kojas ar mink dviratį

Druskininkai jau seniai garsėja bėgimo tradicijomis. Tad ir Šeimų dieną norintys pamiklinti kojas jau gali pradėti ruoštis startui: Druskininkų savivaldybės VSB organizuoja virtualų šeimos bėgimą aplink Druskonio ežerą. Daugiau informacijos rasite čia.

O jei it to maža, išbandykite atnaujintus dviračių takus, pasirinkite patinkančius maršrutus ir leiskitės į kelionę gamtoje dviračiais, paspirtukais ar riedučiais. Pajuskite vėją ir greitį!

Taigi, savaitgalio Šeimadienis Druskininkuose garantuos Jums  gerą  ir spalvotą nuotaiką.

Visos veiklos organizuojamos laikantis aktualių COVID-19 rekomendacijų ir siekiant išvengti būriavimosi.