Oranžinės šviečiančių moliūgų vilionės

Tris savaitgalio vakarus Druskininkų gydyklų parkas švytėjo mistiškomis švieselėmis, o šėlstantis vėjas nešiojo aplinkui neįtikėtinai gardžius šylančių moliūgų kvapus. Jau ketvirtą rudenį, priešpaskutinį spalio savaitgalį, skverelyje prie Muzikinio fontano vyko Šviečiančių moliūgų vakarai. Įstabios žibintų iš natūralios rudens augmenijos kolekcijos traukte traukė išėjusių pasivaikščioti kurorto svečių ir pačių druskininkiečių dėmesį.

M. Dovidausko nuotr.

Šventę kūrė visi kartu

Visa Druskininkų bendruomenė – mokyklos, darželiai, prekybos centrai, įstaigos, restoranai, kaimynai, šeimos, draugų kompanijos, darbo kolektyvai buvo pakviesti pasitelkti kūrybinę fantaziją, pasigaląsti įrankius, pasiraitoti rankoves ir imtis kurti linksmą, jaukią ir be galo mielą šventę.

Kurdami, skaptuodami, dekoruodami druskininkiečiai pažadino savo kūrybines galias, išlaisvino fantaziją ir paskleidė super geras emocijas! Žiūrovai vaikščiojo, apžiūrinėjo, aikčiojo, stebėjosi, fotografavosi, filmavo ir aptarinėjo. Vaikai kūrė savas istorijas ir interpretacijas. Mažieji akivaizdžiai buvo apstulbę, kad moliūgai turi dantis ir taip baltai juos išsivalo!

Žaismingos moliūgų galerijos vertė aikčioti iš nuostabos

Tarp dviejų aukštų medžių virš parko sklendė UAB KAUTRA Lynų keltuvai, o Druskininkų pasienio užkardos moliūgas transformavosi į neatpažintą skraidantį objektą – ateivių laivą. Linksma M&M šeimyna su čiulptuką įsikandusiu mažuoju sūneliu priminė, kad saugiau būti su kauke.

Balta pudra padengti, dekoruoti ypatingu šventiniu makiažu  ir padabinti gėlių vainikais Etno dvaro moliūgai dieną sekė Japonijos menininkių – geišų istoriją, o vakare jų gilios akys įgaudavo magišką,  nežemišką švytėjimą ir įgydavo išminties paukščių – baltųjų pelėdų pavidalą.

Sveikatingumo paslaugas teikiančios įstaigos išradingai viliojo klientus: ant palmės lapų patogiai įsitaisė sveikatinimo procedūroms pasirengę GRAND SPA LIETUVA drūtuoliai, efektingai savo paslaugas pristatė Druskininkų vandens parkas AQUA, garantuojantis komfortišką nakvynę, gerą maistą, smagias pramogas, vandens ir SPA procedūras ir, žinoma, kvapą gniaužiančius nuotykius Snow Arenoje. Santūriai ir elegantiškai apie save priminė UPA Medical SPA, nuolat judėti – žingsniuojant, sportuojant ar tiesiog šokant įsikandus gėlę – kvietė Druskininkų VSB.

Profesinio mokymo centro ŽIRMŪNAI moliūgai sučiulbo paukštukais, o centro DAINAVA moliūgas kaustė dėmesį skvarbiu akių žvilgsniu ir įstabiu obuolių sodu ant galvos.

„Ryto“ gimnazijos šaunioji moliūgų kompanija kerėjo plačiomis oranžinėmis šypsenomis ir žaviomis rudeniškomis šukuosenomis iš šaltalankių. Lyg norėdami priminti, kad reikia paskubėti prisirinkti žiemai oranžinių uogų – juk tikriausiai žiemą gurkšnojate šitų vitaminingų uogų arbatą?

M. Dovidausko nuotr.

Prabangia gėlių kompozicija pasipuošė ažūriniais raštais išpjaustytas didžiulis moliūgas, Eglės ir Žalčio meilės istoriją sekė dailiai išskaptuota Eglės sanatorijos moliūgų pora.

Įstabias žibintų kolekcijas sukūrė ir į pasakų pasaulį, kuriame gerosios jėgos kovoja su piktosiomis, nukėlė lopšelių-darželių ŽIBUTĖ, BITUTĖ,  ATGIMIMO mokyklos fantastiški personažai: žvaigždutėm ir širdelėm išpuoštus moliūgus nutūpė bitutės, žavingą šypseną dovanojo akį merkiantis linksmuolis, čia skraidė vaiduokliai, kniaukė katinai, voratinklius mezgė vorai, namučius įsirenginėjo mažosios coliukės.

VIEČIŪNŲ progimnazijos kolekcijoje atgijo Adamsų šeimynėlės herojai, į Helovyno vakarėlį traukė didžiaakiai, plačiaburniai M. K. Čiurlionio meno mokyklos moliūgėliai, įsitaisę karietoje, kurią traukė labai jau impozantiškas vežėjas!

Ir, žinoma, moliūgų drožinėjimo meną išbandė Druskininkų kultūros centro darbuotojai, sukūrę ne mažiau įspūdingą instaliaciją, kur jaukiai įsitaisę oranžiniame krėsle prie šviečiančių žibintų noriai fotografavosi ne tik vaikai ir suaugę, bet netgi šuneliai!

M. Dovidausko nuotr.

Širdelė – pačiam gražiausiam moliūgui

Ir dar viena smagi žinia – jau paskelbti MOLIŪGŲ KARALIAUS rinkimai! Kviečiame rinkti patį gražiausią, įspūdingiausią, įdomiausią, linksmiausią moliūgą, kuriam bus suteiktas Moliūgų karaliaus titulas!

Moliūgų nuotraukų ieškokite Druskininkų kultūros centro Facebook paskyros nuotraukų galerijoje ir žymėkite širdelėmis labiausiai patikusį. Balsavimas bus stabdomas lapkričio 5 d. 9 val.