KONKURSAS BAIGTAS

2024-04-16

Norime padėkoti už aktyvų dalyvavimą konkurse. Sulaukėme beveik dviejų šimtų logotipų, todėl maloniai paprašysime kantriai palaukti rezultatų.
Apie konkurso rezultatus visi konkurso dalyviai, taip pat ir laimėtojas, bus informuoti el. paštu artimiausiu metu. 

2025-aisiais Druskininkai taps Lietuvos kultūros sostine, o Lietuva minės miestui svarbaus dailininko, kompozitoriaus, kultūrininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 150-ąsias gimimo metines. M. K. Čiurlionis – neatsiejama Druskininkų miesto kultūros ir istorijos dalis. Čia kūrėjas praleido didelę vaikystės dalį, augo, ieškojo įkvėpimo ir kūrė.

Visus, neabejingus miesto istorijai ir M. K. Čiurlionio gyvenimui bei kūrybai, iki balandžio 9 dienos kvietėme dalyvauti logotipo sukūrimo konkurse projektui „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025”.

Logotipai, atsiųsti po balandžio 9 dienos konkurse nedalyvauja.

Palikite savo pėdsaką istorijoje

Dalyvavimas logotipo kūrimo konkurse – tai išskirtinė galimybė kūrybiškai prisidėti prie kultūros ir paveldo puoselėjimo. Konkurso dalyviai ne tik atskleidė savo meistriškumą, tačiau kartu pagerbė Druskininkų miesto kultūrinį ir istorinį paveldą bei Čiurlionio atminimą.

Konkursą laimėjusio logotipo autorius paliks ilgalaikį pėdsaką Druskininkų miesto identitete. Logotipas bus naudojamas informacinėje ir reklaminėje medžiagoje, renginių, įvykių, suvenyrų žymėjimui ir kitose, su „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025” susijusiose aktyvacijose.

Dalyvavimas logotipo dizaino konkurse ne tik palaiko Druskininkų kultūrinį gyvybingumą, bet ir skatina bendruomenės įsitraukimą bei pasididžiavimą.

Numatyta konkurso premija – 500 Eur.

Konkurso nuostatus rasite čia: Projekto „Druskininkai – kultūros sostinė 2025“ logotipo sukūrimo konkurso nuostatai