Artimiausias festivalio „Lauko kino maratonas“ filmas

Daugybės žvaigždžių ir skirtingo subtilumo lygio humoro pripildyti įvairių šalių kūrėjų filmai ir šią vasarą nemokamai rodomi „Lauko kino maratono“ seansuose. Paskutinį rugpjūčio vakarą nuo 21:30 val. druskininkiečiai ir kurorto svečiai galės pamatyti juostą apie tikros meilės paieškas šiuolaikiniame pasaulyje.

Londonietė dokumentinių filmų kūrėja Zoja (aktorė Lily James), gyvenanti su ekscentriška motina ir ieškanti meilės. Patirianti nesėkmes internetinių pažinčių fronte, mergina imasi filmuoti savo geriausio draugo Kazimo vedybinį procesą.

Bičiulio istorija Zojai leis pamatyti pritrenkiančias derybas tarp jaunavedžių tėvų, susipažinti su būsimąja nuotaka Pakistane ir sulig kiekviena nauja diena, su kiekviena stebinančia detale privers permąstyti modernios meilės ir santuokos konceptus bei atverti širdį naujiems jausmams.

Filme taip pat vaidina 2 „Oskarų“ laureatė Emma Thompson, o prodiusavo klasika tapusių romantinių komedijų „Tegyvuoja meilė“ ir „Bridžitos Džouns dienoraštis“ autoriai.

Renginiai gali būti atšaukti dėl itin nepalankių oro sąlygų.