Savaitgalio vakarai su smagiais kino filmais

Kas gali būti maloniau vakarėjant, pravėsus orui ir pabaigus darbus, griūti į patogų oranžinį krėslą ir leistis įspūdingos kino istorijos vingiais dideliame ekrane?

Jau nuo ketvirtadienio kiekvieną vakarą 21. 30 val. Druskininkų pramogų aikštėje (Vilniaus al. 24) didžiuliame ekrane – nemokami SAVAITGALIO lauko kino seansai.

Leiskite laiką Druskininkuose smagiai!

Liepos 8 d. ČIA BUVO SAŠA

Žanras: Drama
Sukurta: Lietuva
Režisierius: Ernestas Jankauskas
Vaidina: Gabija SiurbytėValentin NovopolskijMarkas Eimontas

Kas gi yra tikroji šeima? Nuoširdus ir linksmas filmas apie porą, kuri nusprendžia įsivaikinti išvajotą mažą mergaitę, tačiau vietoj jos jiems pasiūlomas paauglys Saša. Situacijos, iš kurių vienintelė išeitis – žmogiškumas.

 Liepos 9 d. MIS NEPRIKLAUSOMA

Žanras: Drama
Sukurta: Prancūzija, Jungtinė Karalystė
Trukmė:1 h 46 min
Cenzas:  N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Režisierius: Philippa  Lowthorpe
Vaidina: Keira Knightley, Suki Waterhouse, Greg Kinnear, John Heffernan

Kai Londonas ruošėsi didžiausiam metų renginiui „Mis Pasaulis“, o mergaitės visame pasaulyje žiūrėjo jį, norėdamos vieną dieną pelnyti geidžiamiausią pasaulyje grožio karūną, ima veikti Salė Aleksander, feministinio „Moterų išsivadavimo judėjimo“ aktyvistė. Filmas atskleidžia, kaip pasikeitė Vakarų kultūros supratimas ne tik apie grožio standartą, bet ir apie moters vaidmenį visuomenėje.

Liepos 10 d. ŽALIOJI KNYGA

Žanras: Komedija, drama, biografinis
Sukurta: JAV
Trukmė: 2 h 10 min
Cenzas:  N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.
Režisierius: Peter Farrelly
Vaidina: Linda Cardellini, Viggo Mortensen, Mahershala Ali, Mahershala Ali

Pagal tikrą istoriją sukurta biografinė drama, pasakojanti apie netikėtą inteligentiško, talentingo juodaodžio pianisto Donaldo Širlio ir netašyto italų kilmės apsaugininko iš Bronkso – Frenkio „Lūpos“ Valelongos draugystę. Dėl Amerikos pietuose vis dar labai stiprios rasinės neapykantos „Lūpa“ nutaria vadovautis populiariu to meto kelionių gidu – „Negrų keliautojų žaliąja knyga“ – kurioje yra visa informacija apie viešas paslaugų ir pramogų vietas, nepavojingas juodaodžiams. Tačiau net ir su šio gido pagalba vyrus kelionėje lydi nuolatinės patyčios, agresija, įžeidinėjimai ir smurtas.

Liepos 11 d. SVETIMŠALIS

Žanras: Veiksmo trileris
Sukurta: JAV
Trukmė:1 h 53 min
Cenzas:  N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda
Režisierius: Martin Campbell
Vaidina: Jackie Chan, Pierce Brosnan, Charlie Murphy, Katie Leung, Rory Fleck Byrne

Džekis Čanas sugrįžta veiksmo ir įtampos kupiname trileryje apie pavojingą šių dienų pasaulį. Eilinis Londono verslininkas Kvanas gyvena paprastą, ramų gyvenimą ir turi vieną tikslą – užauginti be motinos likusią paauglę dukrą. Deja… jo svajonėms nelemta išsipildyti: dukra žūsta teroro akto metu, sprogus bombai. Praradęs bet kokią viltį išsiaiškinti tiesą legaliais metodais, neturintis ko prarasti Kvanas imasi tyrimo pats.