Sausio 13-oji ─ Laisvės gynėjų atminties diena

Sausio 13-oji ─ Laisvės gynėjų ir mūsų tautos stiprybės, susitelkimo, bendrystės ir laisvos dvasios triumfo diena. Tą naktį kovojusiųjų ir žuvusiųjų aukos ─ už mus. Būkime to verti. Būkime dėkingi. Būkime susitelkę ir šiandien, kai vėl aukojamasi ir atkakliai kovojama dėl šalies gyventojų gyvybės.

Šiemet 30-metį skaičiuojanti Laisvės gynėjų diena bus kitokia, karantino sąlygomis istorinę datą minėsime išvengdami žmonių susibūrimų.

Atsižvelgiant į COVID-19 (koronaviruso infekcijos) pandemiją ir į paskelbtą karantiną, atkurtos Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-mečiui skirti renginiai ir priemonės, kurie negali vykti dėl paskelbto karantino, bus perkelti į 2021 metų rugpjūčio mėnesį.

Daugiau informacijos apie Laisvės gynėjų dienos paminėjimą sausio 13-ąją rasite čia.

Sausio 13-ąją druskininkiečius kviečiame:

8.00─8.10 val. dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“ ir uždegti prie langų vienybės ir atminties žvakutes. Tebus tai mūsų padėka žuvusiems Laisvės gynėjams ir palaikymo žinutė tiems, kurie šiandien atkakliai grumiasi už šalies gyventojų gyvybes.

00─23.59 val. dalyvauti bėgimo renginyje, kuris skirtas atminti ir pagerbti Sausio 13-osios įvykių dalyvius ir visus, kurie kovojo už Lietuvos laisvę. Renginys organizuojamas nuotoliniu būdu.
Visa informacija apie renginį čia.

18.00 val. Laisvės gynėjų dienos KAHOOT protmūšis.
Detali informacija čia.