Mugė SUKURTA LIETUVOJE atkeliauja į Druskininkus

Mugė SUKURTA LIETUVOJE, subūrusi tautinį paveldą puoselėjančius amatininkus, tautodailininkus bei lietuviško maisto gamintojus, atvyksta į Druskininkus. Spalio 9–10 dienomis. Druskininkų gyventojai ir miesto svečiai galės mėgautis gausiu lietuviškų gaminių bei produktų asortimentu.

Mugės metu lietuvių kūrėjai ne tik pristatys išskirtinius rankų darbo aksesuarus, drabužius, vilnos ir keramikos dirbinius, bet ir prekiaus papuošalais iš Baltijos jūros gintaro bei natūralių akmenų. Savo asortimentą siūlys ir tekstilės su lietuviška simbolika gamintojai, natūralios odos meistrai, kuriantys išskirtines rankines, kuprines bei delnines.

Mugės lankytojai galės mėgautis ir rūšine kava, arbata, imunitetą stiprinančiais medaus, šaltalankių bei šeivamedžio uogų gaminiais. Tuo metu smaližius džiugins gausus skanėstų asortimentas vaikams, rankų darbo šokolado gaminiai.

Net dvi dienas lietuviška kokybe galės mėgautis ir natūralių sūrių, mėsos bei žvėrienos mylėtojai. Mugės lankytojų lauks gausus rūkytų, vytintų bei sūdytų mėsos ir žvėrienos gaminių asortimentas, rūkyta žuvis bei jos produktai.

Tikro lietuviško skonio išsiilgę kraštiečiai galės mėgautis tautinio paveldo statusą turinčiais duonos gaminiais, namine gira, pyragais, natūraliais prieskoniais bei įvairiais pagardais, aliejais.

Mugė SUKURTA LIETUVOJE vyks spalio 9–10 dienomis, Vilniaus alėjoje nuo 10 iki 16 valandos.

!! Mugės organizatoriai dalyvius bei lankytojus kviečia būti atsakingais ir visos mugės metu dėvėti nosį ir burną dengiančią veido kaukę bei laikytis saugaus, dviejų metrų atstumo.