Tegyvuoja Moliūgų karalius 2020!

Tris spalio savaitgalio vakarus Druskininkų bendruomenės sukurta pasakiška rudens žibintų, išradingai ir kūrybingai išskaptuotų iš moliūgų, ekspozicija skverelyje prie Muzikinio fontano savo jaukiomis ugnelėmis pritraukė galybę  išėjusių pasivaikščioti kurorto svečių ir pačių druskininkiečių.

Visą savaitę šios ekspozicijos gerbėjai galėjo žymėti širdelėmis labiausiai patikusiusius moliūgus ir rinkti Moliūgų karalių – gražiausią, įspūdingiausią, įdomiausią, linksmiausią moliūgą, kuriam bus suteiktas Moliūgų karaliaus titulas!

Taigi, MOLIŪGŲ KARALIUMI skelbiame Druskininkų “Eglės sanatorijos” išskaptuotą patį didžiausią ekspozicijos moliūgą!  Šiam moliūgui Jūs skyrėte daugiausia balsų – 372. Beje, į skverelį atnešti šį gražuolį prireikė trijų stiprių Druskininkų kultūros centro vyrukų rankų! Išplėtęs didžiules akis, MOLIŪGŲ KARALIUS linksmino žiūrovus tobulai prižiūrėtų dantų šypsena.

Pasitarusi Druskininkų kultūros centro komanda, atsižvelgdama į nuoširdžias ekspozicijos dalyvių pastangas,  nusprendė priimti į Moliūgų karaliaus svitą ir apdovanoti  lopšelio- darželio “Žibutė” moliūgų kompoziciją, gavusią 270 širdučių ir patiktukų. Kompozicija stebino kūrybiškumu ir išmone, o moliūgas su ant jo nutūpusiu voru surinko daugiausia Jūsų balsų – net 129!

Verti papuošti Moliūgų karaliaus svitą pasirodė ir stilingais metalo spalvos aprėdais išpuošti „Druskininkų Maxima XX“ komandos moliūgai, pirmą kartą dalyvavę šventėje. Kompozicija surinko 129 Jūsų balsus. Puikus startas!

MOLIŪGŲ KARALIAUS ir jo svitos išradingiems kūrėjams keliauja Druskininkų kultūros centro dovanos!

Širdingai dėkojame visiems dalyvavusiems ir sukūriems nuostabią Šviečiančių moliūgų vakarų šventę! Nugalėjo grožis, kūrybiškumas, puikios emocijos ir bendruomeniškumas. Šiandien užverčiame rudens švenčių knygą ir …. laukiame Kalėdų!