Muzikinis klasikos spektaklis-komedija „Meilės burtai Paryžiuje“

Muzikinis klasikos spektaklis-komedija „Meilės burtai Paryžiuje“

 Kviečiame visus druskininkiečius ir miesto svečius į tradicinį Druskininkų miesto koncertą antrąją šv. Kalėdų dieną. Šiais metais džiugins jaunieji Lietuvos operos solistai Dovilė Kazonaitė, Elzita Girčytė, Petra Zahumenska, Edgaras Davidovičius ir akordeonistas Tadas Motiečius.

 „Meilės burtai Paryžiuje“ – tai muzikinis spektaklis-komedija apie tris paryžietes, kurių mėgstamas ritualas yra penktadienio vakarais lankytis viename iš prabangiausių Paryžiaus restoranų ir varžytis tarpusavyje dėl gražiausio, turtingiausio ar sunkiausiai prieinamo džentelmeno dėmesio. Kaip tikros prancūzės jos puikuojasi savo flirto technikos subtilybėmis, mokydamos viena kitą ir stebindamos viliojimo išmone. Kiekvieną kartą išlieka intriga: kas šio vakaro laimikis ir kuriai jis atiteks? Vientisas spektaklio veiksmas be kalbamųjų intarpų, užpildytas gražiausiomis operų arijomis ir ansambliais iš G.Bizet, G. Verdi, G. Puccini ir kitų žinomų pasaulio operų kompozitorių, įtraukia publiką aistringai sekti įvykius scenoje. Restoraninę aplinką sukuria ne tik dekoracijos, bet ir akordeono garsai, jie žiūrovus nukelia į šarmingą, kupiną flirto ir žaismės Paryžių. Šie žavūs meilės burtai neabejotinai apžavės ne vieną koncerto svečią antrąją šventų Kalėdų dieną Druskininkų Grand Spa Lietuva salėje.
Nuotaikingo spektaklio pabaigoje visi keliame šampaną už meilę ir draugystę “pakelkim, pakelkim mes taurę linksmybių”!
„Meilės burtai Paryžiuje“  – tikra klasikos degustacija maloniame pavidale, todėl nepraleiskite progos patirti nepakartojamų įspūdžių!

Atlikėjai:

Dovilė Kazonaitė, sopranas
Elzita Girčytė, sopranas
Petra Zahumenska, mecosopranas
Edgaras Davidovičius, tenoras
Tadas Motiečius, akordeonas

Trukmė: 1 val. ir 15 min.
Bilieto kaina – 10 EUR. Informacija www.druskininkukulturoscentras.lt, tel. 831353122
Bilietai parduodami: www.bilietai.lt 

Maxima XX informacijos skyriuje (M.K.Čiurlionio g. 99, Druskininkai) ir 1 val. prieš koncertą – renginio vietoje

Koncertą pristato klasikos koncertų kūrėjai ir organizatoriai kompanija “Klasikos degustacija” ir jos prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė. “Klasikos degustacija” Lietuvos ir Latvijos scenose pristatė dešimtis klasikinės muzikos koncertų su geriausiais Lietuvos, Latvijos ir Italijos artistais – italų tenoru Donato Ravini, maestro dirigentu Martynu Staškumi, dirigentais Robertu Bliškevičiumi ir Guntars Bernats ir jų kameriniais orkestrais, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto solistais – Joana Gedmintaite, Tomu Pavilioniu, Edgaru Davidovičiumi, Dovile Kazonaite, Aiste Pilibavičiūte, pianistais Aleksandru Vizbaru, Linu Dužinsku ir Rūta Blaškyte.

Organizatorius – Druskininkų kultūros centras