Kviečiame į kūrybinę pievą Leipalingio dvaro prieigose

Leipalingio dvaras apipintas įvairiomis istorijomis ir legendomis. Jo istorijoje sutinkame daug istorinių veikėjų: Joną Teodorą Pliuškovą, ir Joną Sapiegą su šeima, ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalių Vladislovą IV, Masalskius, Kruševskius ir Balinskius. Daug istorijų nugrimzdo užmarštin, bet keletas dar liko ir padeda atkurti čia virusį gyvenimą.

Kvietimas menininkams

Liepos 25 d. Alytaus apskrities menininkus kviečiame atvykti į Leipalingį ir kūrybiškai pašurmuliuoti „Jotvingių šventės“ renginyje.

Dvaro prieigose bus įrengta „Kūrybinė pieva“, kurioje kviečiame pademonstruoti savo kūrybą, edukacinių užsiėmimų metu pamokyti norinčius perprasti kūrybos slėpinius ar parduoti savo kūrinius jais susižavėjusiems.

Kūrybinės linksmybės pradedamos 15 val.

Kokių menininkų laukiame?

Laukiami tapytojai, grafikai, akvarelistai, keramikai, skulptoriai, fotografai ir kt.

„Kūrybinės pievos“ tema

Tema – Leipalingio dvaras ir jo legendos. Visi norintys dalyvauti menininkai, susipažinę su legendomis apie dvarą ar Leipalingį, kviečiami tai atspindėti savo darbuose (legendomis pasirūpinsime ir iš anksto atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams).

Jei norite dalyvauti

Menininkai galės nemokamai: eksponuoti savo darbus, vykdyti edukacijas ir pardavinėti savo kūrinius.

Kiekvienas menininkas turės vieną darbą, atliktą pagal tematiką, leisti profesionaliai nufotografuoti ir vėliau organizatoriams naudoti atvirutės pavidalu.