Druskininkų turizmo dienos 2020 „Visi turizmo gurmanai į Druskininkus!“

Rugsėjo 25-27 dienomis, jau tradicija tapusių Turizmo dienų metu, Druskininkai leisis į neįprastą stichijų kelionę. Miesto širdis, Vilniaus alėja, taps magiška skaitmeninio meno – garso, šviesų ir vaizdo arterija, apjungiančia svarbiausius miesto pastatus ir lokacijas.

Gerai pažįstami miesto pastatai ir erdvės vakarais transformuosis – jūsų laukia visiškai kitokie, keturiomis stichijomis nuspalvinti Druskininkai. Turizmo gurmanus pasitiks netikėti vaizdiniai sprendimai, drąsios vizualinės ir garsinės interpretacijos, mistiškas šviesų žaismas ir kvapą gniaužiančios iliuzijos.

Be įspūdingos audiovizualinės Druskininkų interpretacijos, miesto paslaptis atskleis teminės gidų ekskursijos, lauks naktiniai žygiai ir orientacinės su mistikos prieskoniu, pamatysite dar negirdėtų atlikėjų pasirodymus, o miesto turizmo ir verslo objektai pasitiks su gurmaniškais pasiūlymais.

Nepamiršti ir sportinio turizmo gurmanai – šeštadienį Druskininkus drebins “Race Day Druskininkai 2020”. Lietuvos Streetrace čempionatas, VII etapas.

Daugiau informacijos ir pilna programa jau greitai.

Visi turizmo gurmanai – į Druskininkus!