Mamoms – jautrūs žodžiai, švelnios melodijos ir mylinčios širdys

 

Mama skleidžia ypatingą šviesą. Jos rankos šildo labiau už saulę. Ji spinduliuoja gyvenimą. Jos širdis pilna gerumo, dieviškos kantrybės, paguodos, rūpesčio. Ji vienintelė. Kokia bebūtų ir kur bebūtų. Ji lydi mus visur ir visada. Mintimis, jei nesame šalia. Globoja Angelo sparnu, jei žiūri iš aukštai. Mama įkūnija tiek daug, kad neužtektų visų pasaulio žodžių padėkoti jau už tai, kad esame. Mama – mūsų širdies plakimas. Tai, ko neįmanoma pasakyti žodžiais, galime jai pasakyti širdimi.

Kviečiame visus sukurti ir padovanoti Mamai savo širdeles: dideles ar mažesnes, iškirpti, nupiešti, pasiūti, nulipdyti, iš popieriaus, kaspinų, medžio – bet ko, ką tik pasufleruos jūsų fantazija. Pirmąjį gegužės sekmadienį išpuoškime, nuspalvinkime tomis širdelėmis savo namų langus – tegul viso pasaulio mamos mato, kaip mes jas mylime!

Dalinkitės savo širdelių nuotraukomis Druskininkų kultūros centro Facebook puslapyje arba el. p. komunikacija@druskininkukultūroscentras.lt Mes sukursime albumą, kad mamos bet kada galėtų surasti joms skirtas širdeles.

Mamytėms skirtas koncertas „Tu būk, širdele, dėl manęs…“. Žodžiais neįmanoma perteikti tų emocijų ir jautrių sveikinimo žodžių. Tiesiog įsijunkite ir žiūrėkite. Nes visi sveikinimai – tiesiai iš širdies.