Tarptautinė džiazo diena: tiesioginė gyvo garso koncerto transliacija iš „FLORES“ žiemos sodo

Jis išjungia smegenis ir nustumia į šoną visus mažmožius. Jis griauna ribas ir įkvepia kurti. Išskraidina į kitą pasaulį ir kelia jausmų audras. Verčia kaifuoti. Jam neabejingas maištaujantis studentas ir filosofuojantis inteligentas. Jo klausaisi, kai tau 19, ir visą laiką iki 99… Atspėjote? Taip, tai džiazas. Ir šiandien švenčiame Tarptautinę džiazo dieną!

Džiazas – tai muzika, jau seniai tapusi laisvės sinonimu. Tad šiandien, kai pagaliau atsidaro daugiau nei pusšimtį dienų užvertos durys ir laisvė po truputį grįžta į mūsų gyvenimą, Druskininkuose gyvai skambės muzika! Specialiai šiai progai – tiesioginė transliacija iš viešbučio „FLORES“ žiemos sodo, kur charizmatiškas Tomo ir Indrayos duetas panardins jus į spalvingas saksofono ir vokalo improvizacijas.

Tai tikrai ypatinga proga po ilgokos pertraukos pasimėgauti išskirtiniu profesionalių atlikėjų koncertu.

Koncerto transliacijos pradžia – 19 valandą. Renginį organizuoja ir transliuoja Druskininkų kultūros centras (DKC) savo Facebook puslapyje. Laukiame jūsų širdučių!

Indraya – ypatingo balso savininkė, daugelio tarptautinių vokalo konkursų laureatė, jos autoriniai kūriniai gerai įvertinti šalies muzikos kritikų. Tomas Čiukauskas – profesionalus saksofonistas, tarptautinių muzikinių projektų dalyvis ir iniciatorius, Druskininkai JAZZ koncertų įkūrėjas.

Dueto atliekama programa romantiška ir tuo pat metu uždeganti, joje skamba žymiausi pop ir smooth jazz muzikos kūriniai.

Tarptautinė džiazo diena balandžio 30-ąją minima visame pasaulyje, nors oficialiai šią dieną UNESCO paskelbė tik 2011 m. Džiazo muzika jau seniai yra tapusi laisvės sinonimu.