Savo gimtajam miestui atlikėjai dovanoja muzikos fiestą

Artėjantį savaitgalį Druskininkų kurortas rengiasi paminėti Tarptautinę šeimų dieną, todėl bus pilnas gražių iniciatyvų ir smagių pramogų, o kurorto svečių laukia nauji atradimai. Dėl tebegaliojančių karantino reikalavimų įvairaus pobūdžio renginiai organizuojami laikantis saugumo principų, o stengiantis išvengti žmonių buriavimosi apie muzikantų ir dainininkų pasirodymus iš anksto neanonsuojama. Tai taps malonia staigmena kurorto lankytojams ir patiems druskininkiečiams.

Unikali scena ant ratų ir muzikiniai netikėtumai

„Grįžtu po karantino į savo gimtąjį miestą, nes noriu, kad jame, kaip ir anksčiau, skambėtų muzika ir dainos, – sako druskininkietis muzikos atlikėjas Justinas Lapatinskas. – Ir dainuosiu ne trisdešimčiai žmonių, o visam miestui.“

Justinas Lapatinskas, kaip ir kiti druskininkiečiai atlikėjai – saksofonistas Tomas Čiukauskas ir akordeonistas Aidas – įsitaisys unikalioje scenoje ant ratų – muzikuojančiame autobusiuke, kuris kursuos po visą miestą, užsukdamas į parkus ir kiemus. „Kol neleidžiama kitaip, muzika susiras pati ir pradžiugins jos pasiilgusius klausytojus, – sako Druskininkų kultūros centro renginių organizatoriai. – Tikimės, kad šis projektas sulauks palaikymo ir sukels tik geras emocijas. Garsūs plojimai ir pamojavimai būtų puiki padėka pravažiuojantiems atlikėjams.“

Muzika netradicinėse erdvėse

Muzikinės erdvės taip pat atsivers balkonėliuose, lauko terasose, ežero pakrantėje, kitose netikėtose vietose. Bus galima išgirsti muzikuojantį dainų autorių, instrumentalistą ir atlikėją Anatolijų Oleinik, o kompozitorius, prodiuseris, profesionalus gitaristas ir dainininkas, grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas ir muzikos autorius, grojantis Marijono Mikutavičiaus grupėje, Robertas Semeniukas  kurs muzikos šventę kartu su druskininkiete Vilte Ambrazaityte,  atlikėja, garso režisiere ir vokalo vadove.

Savaitgalio Druskininkuose TOP5

Kurortas šį savaitgalį atvykusioms šeimoms pasiūlys dar daugiau pramogų:  bus galima dalyvauti unikalaus formato šeimų orientacinėse varžybose, UNO Parks pasiūlys patirti aštrių pojūčių kupiną kelionę gamtos prieglobstyje, tie, kurie mėgsta vaikščioti pėsčiomis ar propaguoja ekologišką transportą – dviračius, paspirtukus, riedžius, vienračius galės pasirinkti patinkantį  maršrutą po gražiausias kurorto vietas. Atraskite Druskininkus iš naujo kartu su TOP5 ir čia jums tikrai neteks nuobodžiauti!